Ryczałt ewidencjonowany to jeden z rodzajów uproszczonych form opodatkowania działalności gospodarczej (pozarolniczej) przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych osób fizycznych oraz spółek jawnych i partnerskich, których wspólnikami są osoby wykonujące wolne zawody. Przedsiębiorca, który korzysta z tej formy rozliczenia płaci podatek od uzyskanego przychodu. Nie ma możliwości pomniejszenia go o koszty jego uzyskania, dlatego też ryczałt jest najkorzystniejszy dla przedsiębiorców osiągających wysokie przychody, przy jednocześnie niskich kosztach działalności! Szczególnie polecany dla osób rozpoczynających prowadzenie firmy oraz dla tych, którzy w roku poprzednim uzyskali przychód z firmy nieprzekraczający 150 000 euro w walucie polskiej.

Prowadzenie rozliczeń ryczałtu ewidencjonowanego mogą Państwo wykonywać samodzielnie lub powierzyć to zadanie specjalistom! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego J-J Jacek Jakubowski. Zlecenie rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego profesjonalnej firmie to rozwiązanie umożliwiające zaoszczędzenie czasu, który mogą Państwo przeznaczyć na bieżące sprawy w firmie. Nasi pracownicy zajmą się dobraniem najodpowiedniejszej metody oraz wszelkimi, niezbędnymi rozliczeniami. Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność oraz pełną odpowiedzialność za świadczone usługi.

W razie pytań – zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą niezbędnych odpowiedzi oraz rozwieją ewentualne wątpliwości. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzić nas w naszej siedzibie we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto. Zapraszamy!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo