Dla przedsiębiorstw zatrudniających pracowników oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Możemy zaoferować zarówno stałą współpracę, jak i doraźne wsparcie w wybranym obszarze działania. Powierzenie nam spraw kadrowo-płacowych pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i skupić się na rozwijaniu kierunku działalności. Nasze biuro może całkowicie przejąć zarządzanie sprawami związanymi z zatrudnieniem, a tym samym odciążyć pracodawcę i usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

 

Wspieramy także naszych klientów przy dokonywaniu wszelkich formalności związanych z obowiązkami pracodawcy wobec ZUS-u zarówno przy rejestracji pracowników, jak i członków ich rodziny do ubezpieczeń społecznych. Powierzając nam całość spraw pracowniczych, mogą mieć Państwo pewność, że dopełnimy wszystkich formalności i obowiązków związanych zarówno ze zorganizowaniem, jak i przebiegiem zatrudnienia pracowników. Podejmujemy się również reprezentowania naszych klientów przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędem Statystycznym czy też Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

W celu skorzystania z obsługi kadrowo-płacowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w naszej siedzibie we Wrocławiu. Specjalnie dla Klientów z dalszych części kraju oraz dla tych, którzy nie chcą marnować czasu na dojazdy, poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o księgowość ONLINE. Wszelkie usługi wykonujemy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. W przypadku zmian w prawie pracy często pojawiają się nowe obowiązki ciążące na pracodawcy. W takiej sytuacji również służymy fachowym wsparciem i przygotujemy bądź też zmodyfikujemy umowy oraz inne dokumenty według wymogów określonych w nowelizacji.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo