Prowadzenie księgowości to zadanie trudne, wymagające czasu i zaangażowania. Jednak to bezwzględny obowiązek każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą! Chcąc uniknąć wielogodzinnych rozliczeń coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na powierzenie tego zadania firmom zewnętrznym. Jednak czasem wiąże się to z pewnymi niedogodnościami jak na przykład konieczność wizyt w biurze rachunkowym celem dostarczenia dokumentów, bądź też omówienia spraw bieżących. Mając na uwadze Państwa komfort poszerzyliśmy swoją ofertę o księgowość ONLINE. W przeciwieństwie do tradycyjnego działania biur rachunkowych nie wymagamy wizyt w naszym biurze! Wszelkie dokumenty i informacje przekazywane są drogą elektroniczną.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu! Aby skorzystać z księgowości ONLINE należy skontaktować się z naszym biurem TELEFONICZNIE w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nasi pracownicy określą jakie dokumenty oraz informacje będą nam potrzebne. Prosimy o przesłanie ich drogą mailową! Na podstawie otrzymanych materiałów sporządzimy odpowiednie ewidencje, `, deklaracje i nie tylko!

W zakres księgowości online wchodzą następujące czynności:

 • wystawianie faktur przychodowych
 • sporządzanie deklaracji podatkowych
 • prowadzenie KPiR
 • prowadzenie ewidencji podatkowych
 • przygotowywanie sprawozdań finansowych
 • sporządzanie wniosków kredytowych
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
 • sporządzanie wniosków o zwrot VAT w budownictwie
 • obliczanie składek oraz zobowiązań finansowych
 • sporządzanie umów
 • i inne.

 

Jakie są zalety księgowości ONLINE?

Księgowość ONLINE to doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których „czas to pieniądz”. Decydując się na współpracę przez Internet nie muszą Państwo do nas dojeżdżać, ani śledzić zmian zachodzących w prawie – wszystkim zajmą się nasi pracownicy!  To także niskie koszty prowadzenia księgowości oraz możliwość korzystania z usług biura zlokalizowanego nawet kilkaset kilometrów od Państwa firmy. Wystarczy dostęp do Internetu, by móc skorzystać z naszych usług księgowych. Wszystkie sprawy załatwiamy drogą mailową, w razie potrzeby także telefonicznie.

 

Na rynku pojawia się coraz więcej aplikacji i programów do samodzielnego prowadzenia księgowości online. Jednak wymagają one aktywności przedsiębiorcy i czynności księgowe są niejako przerzucone na niego (wprowadzenie dokumentów, wybranie odpowiednich dla danej działalności opcji w programie, itp.). Wymagają też od użytkownika wiedzy księgowej i podatkowej. Natomiast oferowana przez nas księgowość online prowadzona jest przez zespół specjalistów od księgowości i rachunkowości. Państwa jedynym zadaniem jest przesłanie do nas drogą elektroniczną wskazanych przez nas dokumentów – my zajmiemy się resztą. Dzięki temu mają też Państwo pewność, że wyliczenia, deklaracje, ewidencje i inne dokumenty zostaną sporządzone rzetelnie, poprawnie i zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo