Prowadzenie działalności gospodarczej stanowi nie lada wyzwanie. Państwo nakłada na przedsiębiorców coraz więcej obowiązków, regulacje prawne podlegają częstym zmianom – łatwo się w nich pogubić, co z kolei może doprowadzić do wielu nieprawidłowości w funkcjonowaniu firmy, a nawet do sankcji prawnych. Właśnie dlatego zebraliśmy zespół ekspertów i stworzyliśmy biuro rachunkowe, w którym wyręczamy przedsiębiorców w kwestiach związanych z ogólnie pojętą rachunkowością.

Tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście. Dbamy o to, by wspólnie z Klientem wypracować najodpowiedniejsze dla niego rozwiązanie. Jest to możliwe nie tylko dzięki doskonałej znajomości zmieniających się przepisów prawa, ale i naszemu doświadczeniu. Powierzenie spraw rachunkowych zewnętrznej firmie to doskonała oszczędność czasu, ale nie tylko. Zapewniamy:

  • pełne bezpieczeństwo powierzonych danych oraz dokumentacji,
  • rzetelne wykonanie usług w oparciu o aktualne przepisy prawa,
  • fachowe doradztwo w zakresie optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta,
  • reprezentowanie klientów przed urzędami i pełne wsparcie podczas kontroli (np. z Urzędu Skarbowego).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych. W razie ewentualnych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzić nas osobiście w naszym biurze we Wrocławiu (dzielnica Stare Miasto).    

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo