Dobre biuro rachunkowe to takie, które w ramach wykonywanej pracy jest w stanie pełnić dla klientów usługi kompleksowe, a więc pozwalające na rozwój biznesu i przedsiębiorstwa. Wśród podstawowych zadań biura rachunkowego możemy wyróżnić:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych
  • prowadzenie dokumentacji kadr pracowniczych i obsługa kadrowo-płacowa
  • rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  • sporządzanie bilansów finansowych i deklaracji podatkowych
  • wydawanie dokumentów źródłowych na prośbę zleceniodawcy oraz udzielanie niezbędnych informacji.

W konsekwencji sprawnych działań biura rachunkowego chronione są interesy przedsiębiorcy oraz zapewnione bezpieczeństwo poufnych danych. Do naszych obowiązków, jako biura rachunkowego z doświadczeniem, należy wszechstronne wsparcie księgowe w zakresie ewidencjonowania działalności gospodarczej. Prowadzimy dokumentację wszelkich przychodów i rozchodów, comiesięczne rozliczenia, bilanse, sprawozdania. Nieodpłatnie uczestniczymy we wszelkich kontrolach skarbowych i podatkowych. Dobry księgowy to skarb na wagę złota. Nieznajomość prawa nie chroni nikogo przed konsekwencjami jego łamania, dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów, by oszczędzić sobie niepotrzebnych problemów.

Oferta biura rachunkowego dla klientów indywidualnych

Biuro rachunkowe świadczy usługi nie tylko dla firm. Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu przygotowało również ofertę dla klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą zarejestrowanej działalności gospodarczej. Pomagamy w sporządzaniu wniosków kredytowych, możemy reprezentować klienta przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym lub sporządzamy zeznania roczne. Oferujemy przystępne ceny oferowanych usług.

Współpraca z naszym biurem rachunkowym we Wrocławiu to gwarancja bezpieczeństwa Państwa działalności. Na bieżąco reagujemy na zmiany i pozwalamy na bezstresowe przeprowadzenie państwa przez dynamikę zmieniającego się prawa.